CROSS

CROSS

За час свого розвитку компанія CROSS зареєструвала понад 100 патентів на винаходи в області письмового приладдя.Продукція компанії стала служити еталоном у виробництві інструментів, що пишуть. Наприклад, механічний олівець, яким ми користуємося донині, був винайдений А.Т. Кросом ще в 1869р., А в 1879 він патентує ручку-стилографи, друкарську рідкими чорнилом. На основі таких ручок, пізніше створять кулькові ручки, якими ми користуємося донині.Компанія CROSS прагне до нових досягнень, до розвитку людського потенціалу і до практичної розкоші, CROSS шукає можливості забезпечити тих, хто володіє нестандартним баченням і сильним підприємницьким духом, інструментами, які допоможуть їм залишити свій слід в історії.Протягом довгих років друкарські інструменти CROSS залишаються класичним вибором для подарунка. Ручка CROSS - це оригінальний персональний подарунок і невід'ємний елемент вашого стилю. Це голос довіри, який створює довгострокові відносини між людьми і збагачує змістом дорогоцінні моменти.


Кожна ручка CROSS має довічну механічну гарантію.


Сьогодні бренд CROSS - це:


Більш ніж 170-річна історія традицій і вдосконалення листи;


Відмінна якість продукції і ювелірна точність виробництва;


Безстрокова гарантія від поломок на все письмове приладдя з 1875 р .;


Широкий і різноманітний товарний асортимент.


Основний асортимент компанії - високоякісні і функціональні друкарські інструменти преміум і бізнес-класу:Пір'яні ручки з запатентованою системою рівномірної подачі чорнила;Ручки - ролери з унікальною запатентованою системою Selectip, яка дозволяє власникові такої ручки використовувати 3 типи письма, використовуючи різні види стрижнів (кульковий, роллер, капілярний);


Кулькові ручки з гідравлічним механізмом висування і відведення стрижня,Багатофункціональні ручки зі стрижнями різних кольорів, оснащені грифелем і стилусом для комфортної роботи з пристроями сенсорного типу управління.Механічні олівці з унікальним поворотно-натискним механізмом, який дозволяє висувати грифель двома різними способами: поворотом ковпачка або корпусу, а також натисканням на ластик;А також високоякісні набори та аксесуари, без яких приємний і комфортний процес листи неможливо уявити, в тому числі записні книжки, блокноти.Асортимент CROSS відрізняється тим, що крім універсальних класичний моделей, включає в себе унікальні спеціальні випуски пишуть, такі як:1. Peerless Citizen - випуск, присвячений найбільш вражаючим і відомим столицям світу;

2. Zodiac - щорічний випуск ручок, присвячений символу року за китайським гороскопом;

3. Botanica - яскрава і смілива колекція з унікальними квітковими візерунками, ідеальний подарунок для жінок;

4. Marvel - дизайн кожної ручки уособлює характер певного супергероя, з ручкою CROSS Marvel ваш улюблений супергерой буде завжди поруч.


Для корпоративних замовників CROSS випускає окрему лінійку під маркою Franklin Covey. Це більше 6 колекцій з оздобленням найпопулярніших корпоративних кольорів, широкими можливостями по персоналізації і привабливою ціною.Сьогодні друкарські інструменти CROSS є синонімами елегантності і функціональності і мають якість, перевіреним часом.


Товари цього виробника відсутні.

Купить автомобильные инструменты в Харькове, Украина